Greentube podpisuje nową umowę partnerską z polskim operatorem STS Gaming Group

Greentube podpisuje nową umowę partnerską z polskim operatorem STS Gaming Group K Morrison 13 lipca 2020 r. Oprogramowanie do gier online, Najnowsze wiadomości o kasynach i grach hazardowych, Wiadomości z branży gier, Wiadomości z europejskich kasyn, Wiadomości o grach hazardowych online, Fuzje, przejęcia i partnerstwa, Polska Greentube, twórca gier i spółka zależna austriackiej firmy hazardowej Novomatic AG, podpisał umowę partnerską z polskim operatorem STS Gaming Group.

Wraz z operatorem zostaną również udostępnione najnowsze hity, w tym Diamond Link: Mighty Elephant, wydany we wrześniu 2019 r., 5-bębnowa, 3-rzędowa gra wrzutowa z 25 stałymi liniami wygrywającymi, która zawiera funkcję Diamond Link Jackpot, która obejmuje 4 jackpoty: Mini i Minor oraz dwa progresywne jackpoty, Major i Grand. Dzięki temu nowemu arsenałowi gier operator będzie wyposażony w szeroką gamę automatów premium, które już okazały się popularne wśród brytyjskich graczy.

Szerokie odwołanie: Komentując nowe partnerstwo, dyrektor generalny STS Gaming Group, Mateusz Juroszek, powiedział… „Partnerstwo z Greentube zapewnia nam wiele tytułów, które są już bardzo popularne zarówno wśród graczy stacjonarnych, jak i internetowych, pomagając nam przyciągać nowych klientów do naszej platformy. Z niecierpliwością czekamy na rozwój tego partnerstwa i współpracę z zespołem Greentube, aby w przyszłości udostępniać więcej znanych treści w naszych witrynach ”. Polska marka może pochwalić się szybko rosnącą bazą klientów w Wielkiej Brytanii, a obecna umowa dodatkowo daje STS możliwość wprowadzenia treści Greentube na inne rynki europejskie, które obsługuje operator. Ustalona baza graczy: W oficjalnym komunikacie prasowym dyrektor finansowy / dyrektor ds. Gier Greentube, Michael Bauer, dodał… „STS jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce i obecnie rozwija się na arenie międzynarodowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *